Dzienniki Treningowe

Dziennik gurnica

Jesteś właśnie w trakcie któregoś programu? Prowadź własny dziennik i informuj nas na bieżąco!

Moderator: sp4rk

Dziennik gurnica

Postprzez guernica » 2016-01-05, 20:59

Cześć. Mam na imię Marta i biorę udział w rundzie 4. Mam 156 cm i... trochę do zrzucenia ;) Swojego czasu dużo trenowałam na siłowni, ale teraz ze względu na małe dziecko nie mam możliwości chodzić na siłownię. Ćwiczę więc w domu. Przez jakiś czas robiłam Chodakowską, a ostatnio popróbowałam wybiórczo Focus T25. Wczoraj zaczęłam Insanity. Fit test chyba nie poszedł tak najgorzej, a dzisiaj już był Plyometric Cardio Circut, który dał mi niezły wycisk :) Do ćwiczeń jestem mocno zmotywowana, więc myślę, że z tym nie będzie problemu. Zobaczymy jak z dietą... Póki co od kilku dni staram się jeść zdrowiej, nawet na siłę przerzuciłam się na śniadania białkowo-tłuszczowe :) No i nie jem słodyczy, a z tym to u mnie najgorzej, bo potrafię zjeść baaardzo dużo. Zobaczymy jak będzie dalej :)
guernica
Użytkownik
Użytkownik

Re: Dziennik gurnica

Postprzez wicherek1989 » 2016-01-06, 11:15

Przy takiej aktywności zmiana diety przyjdzie sama, ja tak mam że jak ćwiczę to aż się chce zdrowiej jeść by czuć się lżej i mieć energię na trening :)
wicherek1989
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez guernica » 2016-01-06, 15:21

Mi właśnie nie :( Bo ja ogólnie cały czas coś ćwiczę. A potrafię i tak tyć, jedząc tony słodyczy... Ale póki co jest dobrze i od 26 grudnia jem grzecznie :)
guernica
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez drMarthens » 2016-01-06, 16:07

A potrafię i tak tyć, jedząc tony słodyczy

Hej, słodycz słodyczy nierówna ;-). Kombinacja cukier + tłuszcz to wiadomo jak nam robi w nadmiarze. No ale domowe ciasto zawsze lepsze od batonika no i można oszukać przepis (np. mniej cukru, masła) nie tracąc wiele na smaku. Poza tym słodycze (pomijając aspekt zdrowotny-konserwanty, tłuszcze, barwniki) to źródło węglowodanów prostych idealnych przed treningiem czy do śniadania :mrgreen:
WYMAGAJ OD SIEBIE nawet gdyby inni nie wymagali od Ciebie!
drMarthens
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez guernica » 2016-01-07, 15:08

Ja mam po prostu słabość do czekolady ;) I to nie tej gorzkiej haha :) Ale póki co to jeszcze się trzymam :D
guernica
Użytkownik
Użytkownik

Powrót do Dzienniki Treningowe