Wasze Przemiany

Witam ponownie!

Pochwal się swoją transformacją i pokaż efekty swojej ciężkiej pracy.

Moderator: sp4rk

Witam ponownie!

Postprzez Dolti » 2015-08-01, 22:22

Dołączyłem do tego forum w 2011 roku, kupe lat tutaj nie zaglądałem. Miło wspominam początki mojej przygody. Oto moja przemiana, ostatnie zdjęcia jest z marca, a ja ciągle nie przestałem żyć fit ;) Od ponad roku prowadzę dziennik na fb i w tym roku zacząłem pisać sobie bloga, nie wstawiam tutaj linków, bo nie wiem czy można ;P W tym roku mam zamiar przejść na kolejny poziom, zapraszam do śledzenia postępów. Pozdrawiam wszystkich!
Załączniki
przem.jpg
Dolti
Użytkownik
Użytkownik

Re: Witam ponownie!

Postprzez tonyhalik » 2015-08-14, 13:12

Gratulacje ! dawaj linki chętnie zajrzymy tutaj i tak ostatnio mało ludzi się kręci więc raczej nikt Ci nie zabroni dodać linków :)
tonyhalik
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez avatarus » 2015-08-14, 18:04

Mega efekt! Też chciałbym mieć tyle motywacji :P
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez sp4rk » 2015-08-24, 15:10

Witaj ponownie Dolti :) Kawał dobrej roboty :-) Co do linków, to śmiało możesz wstawiać. Możesz także dać sobie na stałe w podpisie, dzięki temu inni łatwiej mogą śledzić twoje poczynania. Zakładasz/reaktywujesz swój dziennik na forum? Trzymam kciuki, żebyś jak najdłużej trzymał się postanowień, bo wyglądasz jak inny człowiek :-)

tonyhalik napisał(a):Gratulacje ! dawaj linki chętnie zajrzymy tutaj i tak ostatnio mało ludzi się kręci więc raczej nikt Ci nie zabroni dodać linków :)

Powoli się forum budzi :-D, jak to co roku po wakacjach :-)
To trzeba robić, nie ma że boli bo nic nie przychodzi bez woli...
sp4rk
Administrator
Administrator

Powrót do Wasze Przemiany