Dieta

Dieta na brzuch

Poprawna dieta to połowa sukcesu!

Moderatorzy: sp4rk, Ariel

Dieta na brzuch

Postprzez DavidCrane » 2015-05-23, 20:55

Panowie, Panie

Ćwiczę brzuch i ćwiczę a efektów brak. Tak tak wiem, brak odpowiedniej diety, dlatego proszę o pomoc.

Niestety mam problem z regularnymi posiłkami i kontrolowaniem samego siebie. Nawet jak się decyduje na jakąś dietę, to szybko pękam i podjadam śmieciowe jedzenie.
Macie jakieś rady jak przestrzegać diety, oraz generalnie czego powinienem unikać jeśli chce mieć płaski brzuch??

Z góry dzięki.
DavidCrane
Użytkownik
Użytkownik

Re: Dieta na brzuch

Postprzez tonyhalik » 2015-06-01, 15:00

Niestety nie wiem jak Ci pomóc sam widzisz gdzie popełniasz błąd czyli nie umiesz przytrzymać diety.. trenuj silną wolę :D a tak na poważnie ułóż konkretną diete zrób pomiary tu i uwdzie zrob kilka zdjęć i to powinno być twoją motywacją bo z tygodnia na tydzień bedziesz widział zmiany :) a jeżeli to nie zadziała to inna metoda z samego rana najlepiej naczczo udaj sie pobiegać około 45 min to +/- 350 spalonych kalorii napewno będziesz zmęczony po tym zabiegu jeżeli oczywiśćie nie jesteś wprawiony i potem gdy będziesz chciał podjeśc coś śmieciowego zerknij na tabele kalorii i uświadom sobie ile ta chwila przyjemnosći kosztuje twojego wysiłku u mnie działało super :D
tonyhalik
Użytkownik
Użytkownik

Re: Dieta na brzuch

Postprzez avatarus » 2015-08-14, 18:18

Z samego brzucha nie da się spalić tkanki tłuszczowej, co najwyżej z całego ciała. Ale bez diety, ani rusz tzn. zmiany sposobu żywienia. Nie musi być to z góry założony plan, a wystarczy, iż będziesz zmierzał w określonym kierunku małymi krokami. Ja tam zaczynałem i się przystosowałem.
Użytkownik
Użytkownik

Powrót do Dieta