Body Beast

Sprzęt konieczny

Zbuduj oszałamiającą ilość masy mięśniowej z Body Beast, programem treningowym opartym na "Dynamic Set Training. Trening, Dieta i odpoczynek...

Moderator: sp4rk

Sprzęt konieczny

Postprzez grzeltom » 2015-03-09, 09:14

Witam,
od 2 lat ćwicze P90X i szukam nowych wyzwań.
P90X2 i 3 mi zupełnie nie paszą a już czuje pewną stagnację i zmęczenie psychczne Tonym :D
Wiedziałem że jest coś takiego jak Body Beast ale odpychało mnie ilość sprzętu jaka jest potrzebna a dokładniej to ławeczka której nie umieszcze w swoim domu (brak miejsca + dzieci).
No ale zauważyłem że jeden z gości ćwiczy na piłce stabilizacyjnej zastępując ławeczke
Pytanie moje (bo nie mam jeszcze filmików) czy da rade na tej piłeczce pojechać całe BB ??????
Jestem bardzo zdeterminowany:D:D
Ile kg obciążeń mniej wiecej potrzeba ??? Mam hantle regulowane (4 gryfy + 60kg) i łamanego gryfu nie zamierzam kupować.
Zatem czy na samych hantlach piłce drążku i uchwytach do pompek dam rade ten trening swobodnie zrobić>?
jakiej średnicy piłkę kupić ??(na rynku sa 65 i 75 cm) ja mam 183 cm.
grzeltom
Użytkownik
Użytkownik

Re: Sprzęt konieczny

Postprzez sekcja.zwlok » 2015-03-16, 18:33

Da się przejść całe BB z piłką. Będzie Ci chwilami potrzebny jeszcze jakiś stołek czy krzesło (do dipsów czy chociażby wchodzenia na ławeczkę) ale to raczej żaden problem. Gryfu łamanego mieć nie musisz, hantle starczą. Ile obciążenia tego nikt Ci nie powie bo to zależy od Twojej siły (+BB nieźle ją rozwija). Ja od siebie mogę powiedzieć, że im więcej tym lepiej bo można sobie skręcić przed treningiem odpowiednie obciążenia i nie trzeba w trakcie nic przekładać. No ale zawsze sobie można zatrzymać film i wszystko dopasować. Jak masz 183 cm wzrostu to bierz piłkę 75 cm.
sekcja.zwlok
Użytkownik
Użytkownik

Re: Sprzęt konieczny

Postprzez grzeltom » 2015-04-01, 09:19

Dzięki za odpowiedź,
po 2 dniach ćwiczeń rzeczywiście muszę dokupić hantli bo na razie przekładam te talerze jak szalony :lol:

ale mam kolejne pytanie
czy pomiędzy poszczególnymi fazami (blockami) robi się przerwy czy jedzie bez ???
grzeltom
Użytkownik
Użytkownik

Powrót do Body Beast