Grupowe Przemiany / Challenge

Grupowa Przemiana - Runda 3

Specjalny dział dla grupowych przemian oraz wyzywania użytkowników na wyzwania.

Moderatorzy: sp4rk, Ariel

Grupowa Przemiana - Runda 3

Postprzez sp4rk » 2015-03-03, 15:45

Obrazek

Witaj ;-)

Od poprzedniej rundy minął prawie rok, dlatego też czas obudzić forum oraz was kolejną rundą GP.
Większość informacji zawartych tutaj pochodzić będzie z poprzedniego TOPICU o grupowej przemianie, ale polecam zapoznać się z treścią nawet osobom, które są już w grupie od dawna.

Aktualnie osób w grupie: 34

Co nowego?
Założyłem jakiś czas temu bloga, który w pewien sposób będzie powiązany z moimi treningami (fitlog), dlatego też chcę w tej rundzie dać z siebie więcej i nie tylko wrócić do poprzedniej formy, ale przebić ją ostro, poświęcić się pasji i zamienić ją w pracę. Jest to w pewien sposób jedno z moich marzeń, a blog będzie polegał właśnie na spełnianiu moich planów/marzeń.

Dlatego też chciałbym, aby w tej rundzie więcej osób postanowiło napisać jednak do mnie ze swoimi problemami. Nie tylko związanymi z dietą, ale także treningiem i ogólną motywacją do zmian. To nie tylko pomaga wam, ale też mi. Będą także robione dni, w których będziemy mogli wejść na grupowy chat/voice chat i podzielić się wspólnymi doświadczeniami. Co do aktywności osób w samej grupie, to nie mam żadnych zastrzeżeń i ludzie którzy pozostali w grupie są po prostu świetni i bardzo często to oni motywują mnie.

Czym jest Grupowa Przemiana?

Forum poświęcone jest najlepszym programom treningowym, które można wykonywać w domu. Społeczność tutaj od paru już lat pomaga sobie wspólnie w osiągnięciu konkretnych celów ćwicząc konkretny program. Dołączając do grupowej przemiany, grupa oraz ja pomagamy Ci osiągnąć twój cel, głównie poprzez:

- zamkniętą grupę na FB, w której znajdują się osoby, które naprawdę chcą się zmienić.
- pomoc na forum na wielu działach od odżywiania po trening.
- pomoc ode mnie na forum, w grupie oraz prywatnie na fb.
- klimat jaki panuję w grupie i świadomość tego, że nie jesteś sam.
... inne

Aktualnie grupa składa się z ok 30 osób i są to w większości osoby, które mają już za sobą 2 rundy (180dni) i są w grupie już od dawna. Trafiając do nas musisz mieć tego świadomość, przestrzegać regulamin, ćwiczyć i trzymać się zdrowego trybu odżywiania.

Dlaczego powinieneś dołączyć?

Jeśli przetrwasz 90 dni i będziesz trzymał się podstaw zdrowego odżywiania, to zagwarantowane masz:
- zmianę ciała jakiej jeszcze prawdopodobnie nie doświadczyłeś.
- nauczysz się wiele w grupie od treningu po odżywianie.
- poprawisz swój stan psychiczny, fizyczny oraz poczujesz się jak nowo narodzony.
- jeśli już ćwiczysz od jakiegoś czasu, to będziesz miał okazję spróbować naprawdę wymagających i efektywnych programów treningowych, lub jeśli to też masz za sobą - stworzyć własny składający się z paru innych.

Nie możesz się wziąć w garść i zabrać się za swoje życie i plany? Dołącz do grupy, wybierz program, przyłóż się do kwestii odżywiania, a gwarantuję Ci powrót chęci życiowych ;-)

Jeśli będziesz wahał się z wyborem programu treningowego, osoby w grupie pomogą Ci coś wybrać po dołączeniu do grupy.

Także jeśli od dawna chcesz zmienić swoje ciało i siebie, to masz najlepszą do tego okazję.

Kiedy zaczynamy?

Tak naprawdę to już zaczęliśmy ( 2 marca ). Dołączyć natomiast możesz do 16 marca, zaczynając trening w poniedziałek. Tak jak zawsze runda trwać będzie 90 dni. Dla każdego kończy się po 90 dniach od rozpoczęcia treningów.

Jak dołączyć?

Tak jak wcześniej, czekam na wiadomość od was na:
https://www.facebook.com/BeforeAfterPL
lub
https://www.facebook.com/FacetaPL
Osoby bez FB mogą wysłać wiadomość prywatna na forum. Musicie napisać mi:
- dlaczego chcecie dołączyć
- czy macie za sobą jakieś programy treningowe, jaki program będziecie ćwiczyć, wasz cel, założenia itd
- czy będziecie prowadzić dziennik treningowy na forum
- wasze poprzednie przemiany, jeśli takowe są
- wasze pytania odnośnie grupowej przemiany itd.

po prostu napiszcie mi coś o sobie, żebym wiedział czy nie jesteście osobą, która więcej przeszkodzi, niż pomoże grupie. Przechodził to każdy, dzięki czemu grupa jest solidna i mało osób odpada.

REGULAMIN

Regulamin ten pisany jest dla osób które chcą dołączyć jak i dla osób które już są w trwającej rundzie. Ma on pomóc w tym, aby trafiali tu ludzie którzy chcą się naprawdę zmienić.

Ogólne

1. Rekrutacja do grup zawsze będzie trwać ok 14 dni
2. Osoby które dołączą do grupy a nie rozpoczną programu po 7 dniach automatycznie zostaną usunięte z grupy [ chyba, że podadzą powód ]
3. Członkowie grupy, którzy wiedzą że zawalili któryś tydzień a są już po 1/3 programu, mogą przedłużyć program o 1 tydzień, powtarzając zawalony tydzień.
4. Osoby które dołączyły do grupy i się poddały bez powodu, nie mają prawa dołączyć w następnych rundach.
5. Członkowie grupy którzy ukończą 1 rundę grupowej przemiany i nadal będą chciały zostać w grupie przechodzą automatycznie do następnej rundy bez rekrutacji.

W grupie zamkniętej na FB

1. Nie bluźnimy oraz nie obrażamy członków grupy. Osoby winne dostają ostrzeżenie, 2 ostrzeżenie = usunięcie z grupy.
2. Pamiętamy o tym, że jest to zamknięta grupa więc wszystko umieszczane tam, nie może znaleźć się nigdzie indziej bez zgody autorów. Za złamanie pkt 2. grozi usunięcie z grupy w trybie natychmiastowym.
3. Musimy także pamiętać o tym, że grupa służyć ma głównie do pomocy, dyskusji oraz wspólnej motywacji więc nie wrzucamy tam obrazków motywacyjnych, nie piszemy postów które nie mają znaczenia i po prostu staramy się nie robić z grupy śmietnika. Wszelkie zdjęcia z efektów, przepisy oraz inne ważne rzeczy są dopuszczalne. Wszystkie inne obrazki itd. możecie wysyłać mi na funpage before-after na fb [ http://www.facebook.com/BeforeAfterPL ], gdzie zostaną one umieszczone.
4. Jeśli wiesz coś niepokojącego o osobie z grupy, to masz obowiązek niezwłocznie skontaktować się z administratorem grupy i poinformować go o tym.
5. Zdjęcia z swoich efektów możesz wrzucać w każdej chwili, lecz te główne zdjęcia z przemiany powinny być z dni 1/30/60/90. Możesz się pochwalić i zmotywować resztę wrzucając zdjęcia na grupę/do swojego dziennika treningowego/w dziale "Przemiany"
6. Jedyną osobą odpowiedzialną za grupę jest Administrator sp4rk, na FB Henrik H. i to do mnie macie pisać odnośnie grupowej przemiany.
7. Do dzielenia się z innymi użytkownikami swoimi uczuciami, radami oraz spostrzeżeniami służyć Ci ma głównie dziennik treningowy na forum. Grupa teraz ma 40 osób, później może mieć 100 i musi to mieć ręce i nogi. Nie zmienia to faktu, że możesz się swobodnie wypowiadać w grupie.

Dyskusję odnośnie grupowej przemiany prowadzimy teraz już wyłącznie w tym topicu.

Topoci z którymi powinieneś się zapoznać:

Poprzednia runda - viewtopic.php?f=23&t=806
Co i jak na Forum - viewtopic.php?f=9&t=761
Jak zacząć? - wszystko co musisz wiedzieć - viewtopic.php?f=9&t=761
Jak ułożyć dietę - viewtopic.php?f=9&t=755
Myfitlesspal jak korzystać - viewtopic.php?f=9&t=778
Dział zdrowie na Blogu - http://faceta.pl/index.php/zdrowie
To trzeba robić, nie ma że boli bo nic nie przychodzi bez woli...
sp4rk
Administrator
Administrator

Powrót do Grupowe Przemiany / Challenge