Wasze Przemiany

Sfire P90x -rezultaty po ukończeniu programu

Pochwal się swoją transformacją i pokaż efekty swojej ciężkiej pracy.

Moderator: sp4rk

Sfire P90x -rezultaty po ukończeniu programu

Postprzez Sfire » 2012-11-22, 18:42

Przyszedł i mój 90ty dzień - wczoraj ukończyłem program.
Krótki opis jak te 90 dni wyglądało. Zatem nie spodziewałem się że to napiszę na początku ale w sumie nie opuściłem żadnego treningu, czasem przestawiałem sobie dzień wolny na inny, czasem trzeba było wstać z rana i wykonać trening, ale się udało wytrwać sumiennie.

Czasem piłem alkohol, co prawda ograniczyłem jedynie do spotkań towarzyskich ale zdarzało się.

Jeśli chodzi o dietę to jadłem zdrowo, 6 posiłków dziennie. Nie odpuściłem jednak małego co nieco, np jadłem dość często lody, czasem jakieś ciacho. Może jednak nieco za dużo bo tkanki tłuszczowej jeszcze trochę zostało ale pomiary podaję poniżej.

Aha nie stosowałem żadnych wspomagaczy typu kreatyna czy hmb, jedynie białko ale to dosłownie tylko 2 kg w te 3 miesiące, brałem po treningu siłowym i rano.

Jeśli chodzi o efekty to cóż ogólnie jestem nawet zadowolony bo zmiany jakieś są, może nie ma efektu WOW jak po obejrzeniu filmów na YT ale poprawa jest. Zdałem sobie sprawę że aby uzyskać fajne efekty to 90 dni jednak za mało...
Dzięki programowi zyskałem jednak bardzo wiele i cieszę się że go ukończyłem.

Liczby:

Wzrost:190cm
Waga: 88kg - > 86.5kg
Pas: 91cm - > 84.5cm
Tkanka tłuszczowa: 19% -> 12%
Załączniki
111111.jpg
Zdjęcie z 1 i 90 dnia, wykonane przed treningami, zatem bez napompowania :) - mały błąd w opisie na fotce oczywiście to efekt z 90 dnia nie 30.
22222222.jpg
Jeszcze jedno - przecież nie może zabraknąć robionego w łazience fonem :) - tutaj ten sam błąd...
Sfire
Użytkownik
Użytkownik

Re: Sfire P90x -rezultaty po ukończeniu programu

Postprzez WiktorB » 2012-11-22, 20:53

WOW pogratulować!!!
Każdy ma to, na co sam pracuje. Człowiek, który nie zmierza do jakiegoś celu, nie osiągnie żadnego!
WiktorB
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Aggs » 2012-11-22, 20:59

Moim zdaniem efekty są naprawdę WOW ;-) Gratuluję! Zwłaszcza tego, że nie opuściłeś żadnego treningu!
http://subiektyw-nie.blogspot.com/ włóczęgi po różnych dziwnych miejscach
Aggs
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez szaju » 2012-11-22, 21:12

Gratulacje! Fotki robia wrazenie:)
szaju
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez blumik » 2012-11-22, 22:10

I kolejny facet z brzuchem do pozazdroszczenia na tym forum. Ja się chyba nie doczekam u siebie takiego czegoś :-/ Ale zdaje sobie sprawę, że się nie najlepiej odżywiam ostatnio :-P
blumik
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Sfire » 2012-11-22, 22:22

Hej

Dzięki za opinie, co do efekt WOW to dla mnie jest to coś takiego jak na załączonej fotce, hehe może trochę naiwnie wierzyłem że jest to do osiągnięcia w 90 dni bo facet przed rozpoczęciem miał podobną budowę do mojej.

Trzeba jednak przyznać że te filmiki nieraz demotywują. Tzn jak się nie widzi wyników podobnych do tych z Yotube.
Nie jestem zawiedziony p90x i z efektów ale po tych wszystkich super przemianach człowiek nabija sobie w głowie że osiągnie coś co zajmuje zazwyczaj rok czasu ciężkich treningów.
Jak on to jednak zrobił niby w 90dni to nie wiem... dla mnie to nieosiągalne, bo program wykonywałem bardzo sumiennie...
Załączniki
p90x-before-and-after-pictures-3.jpg
Sfire
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Sfire » 2012-11-22, 22:24

blumik napisał(a):I kolejny facet z brzuchem do pozazdroszczenia na tym forum. Ja się chyba nie doczekam u siebie takiego czegoś :-/ Ale zdaje sobie sprawę, że się nie najlepiej odżywiam ostatnio :-P

Co do brzucha to nie jest to tylko efekt p90x ćwiczyłem kiedyś sporo brzuszków zatem mięśnie miałem wyczuwalne tylko przykryte sporą ilością tłuszczyku :)
Sfire
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez sp4rk » 2012-11-23, 01:53

Jest dobrze :-) Od siebie polecam ci kolejną rundę P90X, podbicie ilości węglowodanów w diecie pamiętając też o białkach oraz możesz też w któryś dzień zamist cardio wyjść pobiegać do godziny. Do tego oczywiście zwiększenie ciężaru hantli i co najważniejsze, żebyś dawał z siebie jeszcze więcej np. przy podciąganiach. Rozwój pleców poprawia o wiele budowę całościową ciała. Staraj się też skupiać przy pompkach i robić je poprawnie co zaowocuje tym, że jeszcze lepiej rozbuduję Ci się górna ich część.
To trzeba robić, nie ma że boli bo nic nie przychodzi bez woli...
sp4rk
Administrator
Administrator

Postprzez Aggs » 2012-11-23, 12:11

Weź też pod uwagę, że jeśli to są jakieś reklamy zrobione przez BeachBody, to hm...jest duże prawdopodobieństwo, że ci ludzie byli pod opieką trenerów i dietetyków. Mieli wszystko rozpisane, trzymali się co do grama, a poza tym brali odpowiednie suplementy. Większość amerykańców, którzy na youtube wrzucają swoje przemiany, oprócz treningów korzystali też z Shakeology, czyli zamiast zjeść główny posiłek dnia, wypijali sobie shake. Raz, że płynna forma pożywienia przyswajana jest szybciej niż stała, a dwa - to jest tak zrobione, żeby miało w miarę mało kalorii, zaspokajało uczucie głodu i miało odpowiedni bilans składników odżywczych.
http://subiektyw-nie.blogspot.com/ włóczęgi po różnych dziwnych miejscach
Aggs
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez maraven » 2012-11-23, 14:16

Pogratulowac :D swietne efekty pozatym nie zniechecaj sie tylko jeszcze wiecej z siebie dawaj :D jeszcze jedna runda i jak powiedzial sp4rk wiecej wegli i bialka. :D i bedzie juz blisko do tego.
maraven
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Sfire » 2012-11-24, 12:26

Dobrze prawicie ludzie :)

Faktycznie mam zamiar dalej działać, może trochę poluzuje i nie będę tak życia organizował pod program bo nie można przesadzać. Ale treningi siłowe będę robił na najwyższym biegu.

A co do efektów z BeachBody to zgadza się Aggs że większość z tych osób wspomaga się środkami typu kreatyna odżywki. Wiem z doświadczenia że po kreatynie zwiększa się waga mięśni o dobre parę kilo, co jednak jest wodą zgromadzoną w organizmie.
Sfire
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez sp4rk » 2012-11-24, 17:04

Program nie wymaga od Ciebie organizowania swojego życia pod trening. Jedyne co musisz zrobić to opierniczać się mniej o 1h i zrobić wtedy swoje :-)

Ćwiczyć można o każdej godzinie, nawet wieczorem. Wtedy po treningu nie ma strachu przy jedzeniu np. węglowodanów, bo twój organizm po prostu będzie ich potrzebować. Później już pozostaje ci zjeść wysokobiałkowy posiłek przed spaniem, najlepiej wolno przyswajalne białko i to wszystko, możesz spokojnie kłaść się do regeneracji wiedząc o tym, że jutro jest następny dzień gdzie musisz dać z siebie jeszcze więcej.

Prawda jest taka, że jak już ktoś zrobi 1 program do końca to prawie zawsze łapie się za następny i to nie dlatego, że efekty były słabsze niż oczekiwał a dlatego, że mu za mało i wie co chce osiągnąć.

W 90 dni nie da się osiągnąć życiowej formy, ale można zobaczyć nowego człowieka przed lustrem.
To trzeba robić, nie ma że boli bo nic nie przychodzi bez woli...
sp4rk
Administrator
Administrator

Postprzez sseba_93 » 2012-11-25, 01:47

tylko pogratulowac !
Ja przy prawie identycznym wzroscie a wadze ~82kg nawet w polowie tak dobrze nie wygladam ;(
sseba_93
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Sfire » 2012-11-25, 10:42

Właśnie o zasady odżywiania, gotowanie i pamiętanie o posiłkach mi chodziło jak pisałem o organizowaniu życia. Wcześniej jadłem co chciałem i kiedy. Poza tym rozplanowanie dnia z myślą że muszę wykonać wieczorem/rano trening.

Pierwsza runda za mną i teraz wiem że będzie już łatwiej. Zobaczymy co napiszę za 3miesiące :)

@sseba_93
"
Ja przy prawie identycznym wzroscie a wadze ~82kg nawet w polowie tak dobrze nie wygladam ;("

Wydaje mi się że nie masz się co do mnie porównywać bo jesteś w takim wieku że jeszcze organizm Twój się rozwija, ja mam jednak troszeczkę więcej lat :)
Sfire
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez drMarthens » 2012-11-25, 11:01

Sfire napisał(a):Aha nie stosowałem żadnych wspomagaczy typu kreatyna czy hmb, jedynie białko ale to dosłownie tylko 2 kg w te 3 miesiące, brałem po treningu siłowym i rano.

No stary, że tak sobie pozwolę nie opierniczałeś się 8-). GRATULUJĘ EFEKTÓW :-D i kto jak kto ale ja bardzo cieszę się, że nie stosowałeś żadnych wspomagaczy :mrgreen:
Teraz tylko krótki odpoczynek, większy ciężar, więcej białka i rock&roll :mrgreen:
WYMAGAJ OD SIEBIE nawet gdyby inni nie wymagali od Ciebie!
drMarthens
Użytkownik
Użytkownik

Następna strona

Powrót do Wasze Przemiany